Confirm your age. Are you 18 or over?

Cups

Extra Preliminary Round

Extra Preliminary Round Replay

Preliminary Round

Preliminary Round Replays

First Qualifying Round

First Qualifying Round Replay

Second Qualifying Round

Second Qualifying Round Replay

Third Qualifying Round

Third Qualifying Round Replay

Fourth Qualifying Round

Sat 10 Aug
1
Consett
1
Dunston FC*
Sat 10 Aug
0
Kendal Town*
4
Hemsworth Miners Welfare
Sat 10 Aug
1
Clitheroe*
2
1874 Northwich
Sat 10 Aug
1
Worksop Town*
2
Melton Town
Sat 10 Aug
3
Barton Town
2
Carlton Town*
Sat 10 Aug
3
Loughborough University
1
Ilkeston Town*
Tue 13 Aug
5
Dunston FC*
2
Consett
Fri 23 Aug
3
Mickleover Sports*
0
Coventry Sphinx
Sat 24 Aug
1
Newcastle Benfield
0
Workington AFC*
Sat 24 Aug
3
Billingham Town
4
Ossett United*
Sat 24 Aug
0
Garforth Town
4
Colne*
Sat 24 Aug
1
Ashington
3
Marske United*
Sat 24 Aug
3
Pickering Town*
1
Bridlington Town
Sat 24 Aug
2
Brighouse Town*
2
Morpeth Town*
Sat 24 Aug
1
Pontefract Collieries*
1
Hebburn Town
Sat 24 Aug
0
Frickley Athletic*
1
Tadcaster Albion*
Sat 24 Aug
2
Widnes*
2
Mossley*
Sat 24 Aug
2
Sheffield FC*
1
Litherland REMYCA
Sat 24 Aug
1
Eccleshill United
1
Glossop North End*
Sat 24 Aug
0
Stalybridge Celtic*
0
West Didsbury and Chorlton
Sat 24 Aug
3
Ramsbottom United*
3
Winsford United
Sat 24 Aug
2
Trafford*
0
Burscough
Sat 24 Aug
1
Liversedge
0
Droylsden*
Sat 24 Aug
2
Atherton Collieries*
1
Runcorn Linnets*
Sat 24 Aug
2
Northwich Victoria
1
Prescot Cables*
Sat 24 Aug
2
Stocksbridge Park Steels*
3
Irlam
Sat 24 Aug
1
Padiham
1
Marine*
Sat 24 Aug
0
Radcliffe*
0
Runcorn Town
Sat 24 Aug
1
Kidsgrove Athletic*
1
Newcastle Town*
Sat 24 Aug
0
Tividale
5
Chasetown*
Sat 24 Aug
0
AFC Wulfruinians
1
Leek Town*
Sat 24 Aug
1
Belper Town*
1
Sporting Khalsa
Sat 24 Aug
6
Romulus
0
Market Drayton Town*
Sat 24 Aug
1
Gresley
2
Sutton Coldfield Town*
Sat 24 Aug
1
Barton Town
3
Grantham Town*
Sat 24 Aug
2
Loughborough Dynamo*
2
Sherwood Colliery
Sat 24 Aug
1
Melton Town
3
Cleethorpes Town*
Sat 24 Aug
2
Staveley Miners Welfare
1
Lincoln United*
Sat 24 Aug
2
Spalding United*
4
Dereham Town
Sat 24 Aug
2
Wisbech Town*
2
Ely City
Sat 24 Aug
2
Wroxham
4
Stamford*
Sat 24 Aug
C
Dunston FC*
C
Goole AFC
Mon 2 Sep
1
Winsford United
3
Ramsbottom United*
Tue 3 Sep
1
Goole AFC
4
Dunston FC*
Tue 3 Sep
3
Morpeth Town*
2
Brighouse Town*
Tue 3 Sep
0
Hebburn Town
4
Pontefract Collieries*
Tue 3 Sep
2
Mossley*
3
Widnes*
Tue 3 Sep
3
Glossop North End*
1
Eccleshill United
Tue 3 Sep
2
West Didsbury and Chorlton
3
Stalybridge Celtic*
Tue 3 Sep
3
Marine*
0
Padiham
Tue 3 Sep
1
Newcastle Town*
2
Kidsgrove Athletic*
Tue 3 Sep
1
Sporting Khalsa
3
Belper Town*
Tue 3 Sep
0
Sherwood Colliery
1
Loughborough Dynamo*
Tue 3 Sep
0
Ely City
4
Wisbech Town*
Wed 4 Sep
2
Runcorn Town
1
Radcliffe*
Sat 7 Sep
2
Thornaby
2
Ossett United*
Sat 7 Sep
2
1874 Northwich
0
Pickering Town*
Sat 7 Sep
1
Scarborough Athletic*
1
Marske United*
Sat 7 Sep
0
Lancaster City*
0
Northwich Victoria
Sat 7 Sep
2
FC United of Manchester*
2
Atherton Collieries*
Sat 7 Sep
2
Warrington Town*
2
City of Liverpool
Sat 7 Sep
0
Widnes*
4
Whitby Town*
Sat 7 Sep
2
Tadcaster Albion*
2
Ashton United*
Sat 7 Sep
0
Stalybridge Celtic*
2
Marine*
Sat 7 Sep
3
Trafford*
0
Bamber Bridge*
Sat 7 Sep
1
Glossop North End*
3
Pontefract Collieries*
Sat 7 Sep
0
South Shields*
0
Colne*
Sat 7 Sep
1
Maltby Main
5
Ramsbottom United*
Sat 7 Sep
3
Morpeth Town*
1
Hyde United*
Sat 7 Sep
0
Seaham Red Star
1
Witton Albion*
Sat 7 Sep
1
Loughborough Dynamo*
0
Heather St Johns
Sat 7 Sep
0
Romulus
4
Buxton*
Sat 7 Sep
2
Banbury United
2
Gainsborough Trinity*
Sat 7 Sep
2
Matlock Town*
1
Basford United*
Sat 7 Sep
3
Rushall Olympic
1
Sheffield FC*
Sat 7 Sep
1
Belper Town*
0
Alvechurch
Sat 7 Sep
3
Nantwich Town*
1
Grantham Town*
Sat 7 Sep
2
Kidsgrove Athletic*
1
Cleethorpes Town*
Sat 7 Sep
1
Sutton Coldfield Town*
1
Redditch United
Sat 7 Sep
3
Stafford Rangers*
0
Mickleover Sports*
Sat 7 Sep
0
Whitchurch Alport
2
Leek Town*
Sat 7 Sep
1
Chasetown*
0
Staveley Miners Welfare
Sat 7 Sep
1
Wisbech Town*
2
Hitchin Town
Sat 7 Sep
1
Stamford*
0
Witham Town
Wed 11 Sep
0
Sunderland RCA
5
Dunston FC*
Tue 10 Sep
1
Gainsborough Trinity*
0
Banbury United
Tue 10 Sep
0
Atherton Collieries*
1
FC United of Manchester*
Tue 10 Sep
1
Marske United*
2
Scarborough Athletic*
Tue 10 Sep
1
Colne*
0
South Shields*
Tue 10 Sep
1
Redditch United
3
Sutton Coldfield Town*
Tue 10 Sep
4
Ashton United*
2
Tadcaster Albion*
Tue 10 Sep
6
Ossett United*
0
Thornaby
Tue 10 Sep
0
City of Liverpool
4
Warrington Town*
Wed 11 Sep
1
Northwich Victoria
2
Lancaster City*
Sat 21 Sep
1
Marine*
2
Dunston FC*
Sat 21 Sep
5
Southport
2
Scarborough Athletic*
Sat 21 Sep
2
Bradford Park Avenue
4
Morpeth Town*
Sat 21 Sep
1
Ashton United*
0
Pontefract Collieries*
Sat 21 Sep
0
Colne*
0
Ossett United*
Sat 21 Sep
0
1874 Northwich
1
Whitby Town*
Sat 21 Sep
1
FC United of Manchester*
2
Warrington Town*
Sat 21 Sep
1
Trafford*
3
Darlington
Sat 21 Sep
6
Gateshead
0
Ramsbottom United*
Sat 21 Sep
0
Lancaster City*
5
Spennymoor Town
Sat 21 Sep
0
Stamford*
4
Boston United
Sat 21 Sep
2
Leamington
2
Chasetown*
Sat 21 Sep
1
Kettering Town
1
Sutton Coldfield Town*
Sat 21 Sep
0
Belper Town*
0
Witton Albion*
Sat 21 Sep
0
Loughborough Dynamo*
3
Tamworth
Sat 21 Sep
0
AFC Telford United
3
Nantwich Town*
Sat 21 Sep
2
Rushall Olympic
0
Gainsborough Trinity*
Sat 21 Sep
0
Boston Town
4
Leek Town*
Sat 21 Sep
5
Buxton*
0
Corby Town
Sat 21 Sep
1
Matlock Town*
2
Kidsgrove Athletic*
Sat 21 Sep
0
Kidderminster Harriers
0
Stafford Rangers*
Tue 24 Sep
0
Witton Albion*
1
Belper Town*
Pitch Inspection Passed
Tue 24 Sep
0
Ossett United*
4
Colne*
Pitch Inspection Passed
Tue 24 Sep
2
Sutton Coldfield Town*
1
Kettering Town
Tue 24 Sep
3
Stafford Rangers*
0
Kidderminster Harriers
Tue 24 Sep
1
Chasetown*
2
Leamington
Sat 5 Oct
2
Ashton United*
6
Spennymoor Town
Sat 5 Oct
1
Nantwich Town*
0
Morpeth Town*
Sat 5 Oct
0
Leek Town*
2
King's Lynn Town
Sat 5 Oct
1
Whitby Town*
1
Gloucester City
Sat 5 Oct
0
Kidsgrove Athletic*
1
Gateshead
Sat 5 Oct
2
Stourbridge
1
Stafford Rangers*
Sat 5 Oct
2
Belper Town*
1
Rushall Olympic
Sat 5 Oct
1
Buxton*
2
York City
Sat 5 Oct
2
Dunston FC*
3
Colne*
Sat 5 Oct
0
Sutton Coldfield Town*
1
Boston United
Sat 5 Oct
2
Brackley Town
0
Warrington Town*
Mon 7 Oct
1
Gloucester City
3
Whitby Town*
Sat 19 Oct
Gateshead
Colne*
Sat 19 Oct
Nantwich Town*
King's Lynn Town
Sat 19 Oct
Notts County
Belper Town*
Sat 19 Oct
Whitby Town*
Stourbridge

*The BetVictor Northern Premier League teams

The BetVictor Northern Premier newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe