Confirm your age. Are you 18 or over?

Cups

Extra Preliminary Round

Extra Preliminary Round Replay

Preliminary Round

Preliminary Round Replay

First Qualifying Round

First Qualifying Round Replay

Second Qualifying Round

Second Qualifying Round Replay

Third Qualifying Round

Third Qualifying Round Replay

First Round

First Round Replay

Second Round

Sat 28 Sep
2
Colne*
1
Marske United*
Sat 28 Sep
1
Cleethorpes Town*
0
Frickley Athletic*
Sat 28 Sep
1
Runcorn Linnets*
0
Marine*
Pitch Inspection PASSED
Sat 28 Sep
1
Ossett United*
0
Widnes*
Sat 28 Sep
2
Clitheroe*
1
Sheffield FC*
Sat 28 Sep
1
Daventry Town
1
Kidsgrove Athletic*
Sat 28 Sep
1
Lincoln United*
3
Bury Town
Sat 28 Sep
5
Chasetown*
1
Spalding United*
Sat 28 Sep
3
Carlton Town*
1
St Neots Town
Sat 28 Sep
0
Kempston Rovers
1
Wisbech Town*
Sat 28 Sep
5
Stamford*
1
Loughborough Dynamo*
Tue 1 Oct
1
City of Liverpool
1
Tadcaster Albion*
PP from 28/9
Mon 30 Sep
2
Kidsgrove Athletic*
0
Daventry Town
Tue 8 Oct
6
Tadcaster Albion*
1
City of Liverpool
Sat 12 Oct
2
Pontefract Collieries*
0
Glossop North End*
Sat 12 Oct
0
Clitheroe*
3
Prescot Cables*
Sat 12 Oct
0
Trafford*
3
Runcorn Linnets*
Sat 12 Oct
1
Ramsbottom United*
3
Colne*
Sat 12 Oct
2
Worksop Town*
1
Kendal Town*
Sat 12 Oct
2
Cleethorpes Town*
4
Mossley*
Sat 12 Oct
3
Dunston FC*
2
Ossett United*
Sat 12 Oct
1
Droylsden*
1
Workington AFC*
Sat 12 Oct
2
Sutton Coldfield Town*
1
Yaxley
Sat 12 Oct
2
Newcastle Town*
5
Leek Town*
Sat 12 Oct
3
Chasetown*
0
Coleshill Town
Sat 12 Oct
0
Belper Town*
3
Stamford*
Sat 12 Oct
3
Bedworth United
1
Ilkeston Town*
Sat 12 Oct
1
Kidsgrove Athletic*
0
Wisbech Town*
Sat 12 Oct
3
Carlton Town*
2
Bedford Town
Sun 13 Oct
1
Pickering Town*
1
Stocksbridge Park Steels*
Sun 13 Oct
2
Cambridge City
1
Market Drayton Town*
Tue 15 Oct
1
Tadcaster Albion*
2
Brighouse Town*
Tue 15 Oct
3
Workington AFC*
1
Droylsden*
Tue 15 Oct
1
Stocksbridge Park Steels*
3
Pickering Town*
Sat 26 Oct
3
Buxton*
2
Hyde United*
Sat 26 Oct
1
Lancaster City*
0
Witton Albion*
Sat 26 Oct
6
Morpeth Town*
1
Cleethorpes Town*
Sat 26 Oct
0
Warrington Town*
1
Ashton United*
Sat 26 Oct
3
Basford United*
0
Mickleover Sports*
Sat 26 Oct
2
Sutton Coldfield Town*
1
Stafford Rangers*
Sat 26 Oct
5
Grantham Town*
3
Rushall Olympic
Sat 26 Oct
P
Brighouse Town*
P
Workington AFC*
Mon 28 Oct
0
Kidsgrove Athletic*
1
Colne*
Tue 29 Oct
4
Whitby Town*
1
Worksop Town*
Tue 29 Oct
2
Nantwich Town*
1
Bamber Bridge*
Tue 29 Oct
3
Atherton Collieries*
2
Scarborough Athletic*
Tue 29 Oct
5
Runcorn Linnets*
3
Pontefract Collieries*
Tue 29 Oct
0
Dunston FC*
4
Gainsborough Trinity*
Tue 29 Oct
0
Radcliffe*
2
FC United of Manchester*
Tue 29 Oct
0
Stalybridge Celtic*
2
South Shields*
Tue 29 Oct
2
Leek Town*
0
Chasetown*
Tue 29 Oct
0
Prescot Cables*
0
Pickering Town*
Kick off delayed due to Traffic Congestion - 20:30
Tue 29 Oct
2
Halesowen Town
2
Stamford*
Wed 30 Oct
1
Carlton Town*
2
Matlock Town*
Tue 5 Nov
0
Tadcaster Albion*
1
Workington AFC*
Tue 5 Nov
0
Pickering Town*
3
Prescot Cables*
Tue 5 Nov
0
Stamford*
3
Halesowen Town
Sat 9 Nov
2
Halesowen Town
1
Grantham Town*
Sat 9 Nov
1
Matlock Town*
0
Ashton United*
Passed inspection
Sat 9 Nov
2
Atherton Collieries*
1
Morpeth Town*
Passed inspection
Sat 9 Nov
1
Sutton Coldfield Town*
5
Hednesford Town
Sat 9 Nov
4
South Shields*
0
AFC Rushden and Diamonds
Sat 9 Nov
3
Colne*
1
Buxton*
Sat 9 Nov
1
Runcorn Linnets*
1
Prescot Cables*
Sat 9 Nov
3
FC United of Manchester*
1
Basford United*
Sat 9 Nov
2
Peterborough Sports
0
Whitby Town*
Sat 9 Nov
1
Leek Town*
3
Workington AFC*
Sat 9 Nov
3
Tamworth
5
Gainsborough Trinity*
Tue 12 Nov
0
Nantwich Town*
1
Coalville Town
Tue 12 Nov
2
Stourbridge
2
Lancaster City*
Tue 12 Nov
1
Prescot Cables*
2
Runcorn Linnets*
Sat 23 Nov
1
Lancaster City*
2
Stourbridge
Moved due to Stourbridge FA Cup Replay
Sat 23 Nov
0
Workington AFC*
1
Farsley Celtic
Sat 23 Nov
0
Runcorn Linnets*
3
FC United of Manchester*
Sat 23 Nov
2
Darlington
1
Gainsborough Trinity*
Sat 23 Nov
2
Matlock Town*
0
Redditch United
Sat 23 Nov
2
Colne*
3
Southport
Sat 23 Nov
1
Atherton Collieries*
0
Boston United
Tue 26 Nov
1
Stourbridge
1
South Shields*
Tue 3 Dec
4
South Shields*
0
Stourbridge
Sat 14 Dec
2
FC United of Manchester*
1
Kettering Town
Sat 14 Dec
2
Matlock Town*
2
Chorley
Sat 14 Dec
2
South Shields*
2
Southport
Tue 17 Dec
2
Atherton Collieries*
2
Barrow
Tue 17 Dec
3
Southport
1
South Shields*
Tue 17 Dec
2
Chorley
2
Matlock Town*
Matlock Town win 3 - 4 on penalties.
Tue 7 Jan
2
Barrow
0
Atherton Collieries*
Sat 11 Jan
7
Barrow
0
FC United of Manchester*
Sat 11 Jan
2
Eastleigh
1
Matlock Town*

*The BetVictor Northern Premier League teams

The BetVictor Northern Premier newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe