Confirm your age. Are you 18 or over?

Fixtures

Tuesday 19 November 2019

North West Division

19:45
Marske United
P - P
Pontefract Collieries
Waterlogged Pitch
19:45
Ossett United
vs
City of Liverpool FC
19:45
Prescot Cables
vs
Ramsbottom United

The Integro League Cup 19-20 - First Round

19:45
FC United of Manchester
vs
Glossop North End
19:45
Lancaster City
vs
Colne
19:45
Mickleover Sports
vs
Loughborough Dynamo
19:45
Nantwich Town
vs
Widnes
19:45
Ramsbottom United
P - P
Bamber Bridge
19:45
Scarborough Athletic
vs
Dunston FC
Tie reversed to play at Scarborough.

North Riding Senior Cup 19-20 - First Round

19:45
Whitby Town
vs
Redcar Newmarket

Sheffield & Hallam Senior Cup 19-20 - Third Round

19:45
Frickley Athletic
vs
Stocksbridge Park Steels

Lancashire FA Challenge Trophy 19-20 - Second Round

19:45
Nelson
vs
Bamber Bridge FC

Wednesday 20 November 2019

Cheshire Senior Cup 19-20 - First Round

19:45
Runcorn Linnets
vs
Crewe Alexandra

Saturday 23 November 2019

Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Nantwich Town
15:00
Bamber Bridge
vs
Morpeth Town
15:00
Bamber Bridge
P - P
South Shields
15:00
Lancaster City
P - P
Gainsborough Trinity
15:00
Matlock Town
P - P
Ashton United
15:00
Mickleover Sports
vs
Warrington Town
15:00
Morpeth Town
P - P
FC United of Manchester
15:00
Nantwich Town
P - P
Atherton Collieries
15:00
Radcliffe
vs
Basford United
15:00
Stafford Rangers
vs
Hyde United
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Buxton
15:00
Whitby Town
vs
Grantham Town
15:00
Witton Albion
vs
Scarborough Athletic

South East Division

15:00
Chasetown
vs
Lincoln United
15:00
Cleethorpes Town
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Frickley Athletic
vs
Spalding United
15:00
Glossop North End
vs
Market Drayton Town
15:00
Leek Town
vs
Stamford
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Belper Town
15:00
Newcastle Town
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Carlton Town
15:00
Wisbech Town
vs
Sheffield FC

North West Division

15:00
Brighouse Town
vs
Mossley
15:00
City of Liverpool FC
vs
Widnes
15:00
Colne
P - P
Tadcaster Albion
Colnein FAT
15:00
Droylsden
P - P
Workington AFC
Workington in FAT
15:00
Dunston FC
vs
Ramsbottom United
15:00
Kendal Town
vs
Pontefract Collieries
15:00
Marske United
vs
Clitheroe
15:00
Ossett United
vs
Prescot Cables
15:00
Runcorn Linnets
P - P
Marine
Runcorn in FAT
15:00
Tadcaster Albion
vs
Droylsden
15:00
Trafford
vs
Pickering Town

The FA Trophy 19-20 - Third Qualifying Round

15:00
Atherton Collieries
vs
Boston United
15:00
Colne
vs
Southport
15:00
Darlington
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Matlock Town
vs
Barwell/Redditch
15:00
Runcorn Linnets
vs
FC United of Manchester
15:00
Workington AFC
vs
Farsley Celtic

The FA Trophy 19-20 - Second Qualifying Round Replay

15:00
Lancaster City
vs
Stourbridge
Moved due to Stourbridge FA Cup Replay

Tuesday 26 November 2019

North West Division

19:45
Colne
vs
Trafford
19:45
Ramsbottom United
vs
City of Liverpool FC
19:45
Runcorn Linnets
vs
Brighouse Town
19:45
Tadcaster Albion
vs
Dunston FC

The FA Trophy 19-20 - Third Qualifying Round

15:00
Stourbridge/Lancaster
vs
South Shields
25/11 if Stourbridge win replay

The Integro League Cup 19-20 - First Round

19:45
Belper Town
vs
Matlock Town
19:45
Morpeth Town
vs
Marske United
19:45
Pickering Town
vs
Whitby Town

North Riding Senior Cup 19-20 - First Round

19:45
Scarborough Athletic
vs
Staithes Athletic

Staffordshire Senior Cup 19-20 - Second Round

19:45
Chasetown
vs
Walsall Wood

Walsall Senior Cup 19-20 - Second Round

19:45
Stafford Rangers
vs
RAF Representative XI

Liverpool County FA Senior Cup 19-20 - Second Round

19:45
Marine
vs
Pilkington

Wednesday 27 November 2019

North Riding Senior Cup 19-20 - First Round

19:30
Northallerton Town
vs
Marske United

Saturday 30 November 2019

Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Radcliffe
15:00
Atherton Collieries
vs
Bamber Bridge
15:00
Buxton
vs
Mickleover Sports
15:00
FC United of Manchester
vs
Lancaster City
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Grantham Town
vs
Matlock Town
15:00
Hyde United
vs
Witton Albion
15:00
Scarborough Athletic
vs
Whitby Town
15:00
South Shields
vs
Morpeth Town
15:00
Warrington Town
vs
Nantwich Town

South East Division

15:00
Belper Town
vs
Leek Town
15:00
Carlton Town
vs
Loughborough Dynamo
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Ilkeston Town
15:00
Lincoln United
vs
Frickley Athletic
15:00
Market Drayton Town
vs
Stocksbridge Park Steels
15:00
Sheffield FC
vs
Chasetown
15:00
Stamford
vs
Newcastle Town
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Wisbech Town
15:00
Worksop Town
vs
Cleethorpes Town

North West Division

15:00
Clitheroe
vs
Ossett United
15:00
Marine
vs
Kendal Town
15:00
Mossley
vs
Trafford
15:00
Pickering Town
vs
Dunston FC
15:00
Pontefract Collieries
vs
City of Liverpool FC
15:00
Prescot Cables
vs
Colne
15:00
Ramsbottom United
vs
Marske United
15:00
Widnes
vs
Runcorn Linnets
15:00
Workington AFC
vs
Brighouse Town

Latest news

Dabbers bring back striker
Nantwich Town Dabbers bring back striker

Nantwich Town have welcomed back striker Callum Saunders on a dual-registration from Curzon Ashton.

Ilkeston announce double signings
Ilkeston Town Ilkeston announce double signings

Ilkeston Town have announced the signings of Danny Racchi and Kole Lambert.

Gingerbreads extend loan signing
Grantham Town Gingerbreads extend loan signing

Grantham Town have announced that Declan Dunn has extended his loan from Notts Country until the end of the current season.

The BetVictor Northern Premier newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe