Confirm your age. Are you 18 or over?

Fixtures

Monday 2 March 2020

Premier Division

19:45
Basford United
vs
Nantwich Town

Tuesday 3 March 2020

Premier Division

19:45
Gainsborough Trinity
vs
Radcliffe
19:45
Matlock Town
vs
Morpeth Town
19:45
Whitby Town
vs
Mickleover Sports

Wednesday 4 March 2020

Lancashire FA Challenge Trophy 19-20 - Semi-Final

19:45
Bamber Bridge FC
vs
Prestwich Heys
To be played at the Lancashire County Ground

Saturday 7 March 2020

Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Scarborough Athletic
15:00
Atherton Collieries
vs
Grantham Town
15:00
Bamber Bridge
vs
South Shields
15:00
Basford United
vs
Buxton
15:00
Hyde United
vs
Matlock Town
15:00
Lancaster City
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Mickleover Sports
vs
FC United of Manchester
15:00
Morpeth Town
vs
Witton Albion
15:00
Radcliffe
vs
Nantwich Town
15:00
Stafford Rangers
vs
Whitby Town
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Warrington Town

South East Division

15:00
Belper Town
vs
Cleethorpes Town
15:00
Glossop North End
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Stamford
15:00
Leek Town
vs
Carlton Town
15:00
Lincoln United
vs
Frickley Athletic
15:00
Sheffield FC
vs
Worksop Town
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Chasetown
15:00
Wisbech Town
vs
Loughborough Dynamo

North West Division

15:00
Clitheroe
vs
Dunston FC
15:00
Kendal Town
vs
Ramsbottom United
15:00
Ossett United
vs
Marske United
15:00
Pontefract Collieries
vs
Trafford
15:00
Runcorn Linnets
vs
Colne
15:00
Tadcaster Albion
vs
Widnes
15:00
Workington AFC
vs
Brighouse Town

Tuesday 10 March 2020

Premier Division

19:45
Ashton United
vs
Mickleover Sports
19:45
Scarborough Athletic
vs
Atherton Collieries
19:45
Whitby Town
vs
Grantham Town

South East Division

19:45
Spalding United
vs
Belper Town
19:45
Stamford
vs
Sutton Coldfield Town

North West Division

19:45
Colne
vs
Tadcaster Albion
19:45
Dunston FC
vs
Widnes
19:45
Marske United
vs
Pontefract Collieries

Wednesday 11 March 2020

South East Division

19:45
Carlton Town
vs
Market Drayton Town

Saturday 14 March 2020

Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Grantham Town
15:00
Bamber Bridge
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Basford United
vs
Scarborough Athletic
15:00
Lancaster City
vs
Witton Albion
15:00
Matlock Town
vs
Nantwich Town
15:00
Mickleover Sports
vs
Hyde United
15:00
Radcliffe
vs
Whitby Town
15:00
South Shields
vs
FC United of Manchester
15:00
Stafford Rangers
vs
Atherton Collieries
15:00
Stalybridge Celtic
vs
Morpeth Town
15:00
Warrington Town
vs
Buxton

South East Division

15:00
Carlton Town
vs
Glossop North End
15:00
Chasetown
vs
Worksop Town
15:00
Frickley Athletic
vs
Kidsgrove Athletic
15:00
Lincoln United
vs
Leek Town
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Ilkeston Town
15:00
Newcastle Town
vs
Belper Town
15:00
Sheffield FC
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Stamford
vs
Spalding United
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Cleethorpes Town
15:00
Wisbech Town
vs
Market Drayton Town

North West Division

15:00
City of Liverpool FC
vs
Pickering Town
15:00
Colne
vs
Brighouse Town
15:00
Droylsden
vs
Clitheroe
15:00
Kendal Town
vs
Ossett United
15:00
Marine
vs
Ramsbottom United
15:00
Prescot Cables
vs
Mossley
15:00
Runcorn Linnets
vs
Marske United
15:00
Tadcaster Albion
vs
Workington AFC
15:00
Trafford
vs
Pontefract Collieries
15:00
Widnes
vs
Dunston FC

Tuesday 17 March 2020

Premier Division

19:45
Atherton Collieries
vs
Witton Albion
19:45
FC United of Manchester
vs
Whitby Town
19:45
South Shields
vs
Morpeth Town

Saturday 21 March 2020

Premier Division

15:00
Atherton Collieries
vs
South Shields
15:00
Buxton
vs
Basford United
15:00
FC United of Manchester
vs
Stalybridge Celtic
15:00
Gainsborough Trinity
vs
Stafford Rangers
15:00
Grantham Town
vs
Warrington Town
15:00
Hyde United
vs
Radcliffe
15:00
Morpeth Town
vs
Matlock Town
15:00
Nantwich Town
vs
Ashton United
15:00
Whitby Town
vs
Lancaster City
15:00
Witton Albion
vs
Bamber Bridge

South East Division

15:00
Belper Town
vs
Stamford
15:00
Cleethorpes Town
vs
Chasetown
15:00
Glossop North End
vs
Wisbech Town
15:00
Kidsgrove Athletic
vs
Lincoln United
15:00
Leek Town
vs
Newcastle Town
15:00
Market Drayton Town
vs
Sheffield FC
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Carlton Town
15:00
Sutton Coldfield Town
vs
Loughborough Dynamo

North West Division

15:00
Dunston FC
vs
Brighouse Town
15:00
Marine
vs
Clitheroe
15:00
Mossley
vs
City of Liverpool FC
15:00
Ossett United
vs
Tadcaster Albion
15:00
Pickering Town
vs
Droylsden
15:00
Pontefract Collieries
vs
Widnes
15:00
Prescot Cables
vs
Marske United
15:00
Ramsbottom United
vs
Colne
15:00
Workington AFC
vs
Runcorn Linnets

Tuesday 24 March 2020

Premier Division

19:45
Gainsborough Trinity
vs
Ashton United
19:45
Nantwich Town
vs
Atherton Collieries
19:45
Radcliffe
vs
Morpeth Town
19:45
South Shields
vs
Matlock Town

South East Division

19:45
Chasetown
vs
Belper Town

North West Division

19:45
Colne
vs
Ramsbottom United
19:45
Pontefract Collieries
vs
City of Liverpool FC

Saturday 28 March 2020

Premier Division

15:00
Ashton United
vs
Basford United
15:00
Grantham Town
vs
Witton Albion
15:00
Hyde United
vs
Atherton Collieries
15:00
Lancaster City
vs
Buxton
15:00
Matlock Town
vs
FC United of Manchester
15:00
Mickleover Sports
vs
Bamber Bridge
15:00
Nantwich Town
vs
Morpeth Town
15:00
Radcliffe
vs
Stafford Rangers
15:00
Scarborough Athletic
vs
Gainsborough Trinity
15:00
Warrington Town
vs
South Shields
15:00
Whitby Town
vs
Stalybridge Celtic

South East Division

15:00
Belper Town
vs
Lincoln United
15:00
Carlton Town
vs
Cleethorpes Town
15:00
Chasetown
vs
Glossop North End
15:00
Frickley Athletic
vs
Sutton Coldfield Town
15:00
Loughborough Dynamo
vs
Leek Town
15:00
Newcastle Town
vs
Worksop Town
15:00
Sheffield FC
vs
Spalding United
15:00
Stamford
vs
Market Drayton Town
15:00
Stocksbridge Park Steels
vs
Ilkeston Town
15:00
Wisbech Town
vs
Kidsgrove Athletic

North West Division

15:00
City of Liverpool FC
vs
Dunston FC
15:00
Colne
vs
Mossley
15:00
Droylsden
vs
Ossett United
15:00
Kendal Town
P - P
Marske United
15:00
Marine
vs
Workington AFC
15:00
Prescot Cables
vs
Pontefract Collieries
15:00
Runcorn Linnets
vs
Ramsbottom United
15:00
Tadcaster Albion
vs
Clitheroe
15:00
Trafford
vs
Brighouse Town

Sunday 29 March 2020

North West Division

15:00
Widnes
vs
Pickering Town

Latest news

Steve Kittrick departs Matlock
Matlock Town Steve Kittrick departs Matlock

Matlock Town have announced that manager Steve Kittrick has left the club by mutual consent.

Scott Brown extends Yellows loan
Warrington Town Scott Brown extends Yellows loan

Warrington Town have announced that Scott Brown has agreed to extend his loan from Harrogate Town.

Striker extends loan at Witton
Witton Albion Striker extends loan at Witton

Witton Albion have confirmed that striker Danny Mitchley has extended his loan with the club for a further month.

The BetVictor Northern Premier newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe