Confirm your age. Are you 18 or over?

Results

Saturday 14 September 2019

South East Division

Att. 106
Carlton Town
  • Martin Ball 45'
  • Tyler Blake 58'
  • Tyler Blake 64'
3 - 1 Full time
Newcastle Town
  • Ryan McLean 26'
Att. 187
Chasetown
  • Ryan Wynter 22'
  • Taron Hare 78' (OG)
2 - 2 Full time
Spalding United
  • Joel Brownhill 4'
  • George Zuerner 74'
Att. 556
Cleethorpes Town
  • Scott Vernon 43'
  • Brody Robertson 78'
2 - 1 Full time
Leek Town
  • Robert Stevenson 12'
Att. 172
Frickley Athletic
  • Jonathon Margetts 14'
1 - 1 Full time
Wisbech Town
  • Declan Rogers 89'
Att. 453
Ilkeston Town
  • Shaun Harrad 28'
  • Fabian Smith 39'
  • Reece Fyfe 69'
3 - 0 Full time
Market Drayton Town
Att. 135
Kidsgrove Athletic
0 - 0 Full time
Glossop North End
Att. 102
Lincoln United
  • Nathan Jarman 90'
1 - 2 Full time
Sutton Coldfield Town
  • Chinedu Okoro 8'
  • Edwin Ahenkorah 45'
Att. 143
Loughborough Dynamo
  • Will Norcross 82'
1 - 4 Full time
Sheffield FC
  • Karl Demidh 40'
  • Ehsan Mohammed 72'
  • Ehsan Mohammed 90'
  • Ehsan Mohammed 90'
Att. 135
Stocksbridge Park Steels
  • Luke Mangham 25'
1 - 1 Full time
Stamford
  • Sean Wright 85'
Att. 418
Worksop Town
  • Andrew Gascoigne 86'
1 - 2 Full time
Belper Town
  • Derry Robson 1'
  • Charlie Dawes 44'

Tuesday 10 September 2019

South East Division

Att. 139
Glossop North End
  • Henry Limpishi 73' (Pen)
1 - 1 Full time
Loughborough Dynamo
  • Alex Steadman 8'
Att. 413
Leek Town
  • Darren Chadwick 78' (Pen)
  • Darren Chadwick 82'
2 - 1 Full time
Ilkeston Town
  • Rod Orlando-Young 4'
Att. 80
Market Drayton Town
0 - 2 Full time
Kidsgrove Athletic
  • Kyle Diskin 38'
  • Anthony Malbon 44'
Att. 156
Newcastle Town
  • Ryan McLean 20'
  • Jordan Cole 45' (Pen)
2 - 4 Full time
Chasetown
  • Liam Kirton 61'
  • Jack Langston 65'
  • Jack Langston 73' (Pen)
  • Jack Langston 87' (Pen)
Att. 359
Sheffield FC
  • Marc Newsham 3'
  • Mitchell Dunne 22'
  • Mitchell Dunne 45'
  • Marc Newsham 45'
  • Mitchell Dunne 72'
  • Bradley Beatson 90'
6 - 0 Full time
Frickley Athletic
Att. 152
Spalding United
  • George Zuerner 3'
  • Lewis Brownhill 62'
2 - 1 Full time
Cleethorpes Town
  • Scott Vernon 72'
Att. 189
Stamford
0 - 3 Full time
Carlton Town
  • Luke Smithson 10'
  • Toby Moore 37'
  • Tyler Blake 88'
19:45
Sutton Coldfield Town
P - P
Worksop Town
Att. 144
Wisbech Town
  • Joel Earps 7'
  • Liam Marshall 18'
  • Aaron Hart 64'
  • Aaron Hart 68'
4 - 1 Full time
Lincoln United
  • Daniel North 45'

Saturday 7 September 2019

South East Division

Att. 178
Carlton Town
  • Tom Maddison 20'
1 - 3 Full time
Worksop Town
  • Benjamin Rhodes 12'
  • Craig Mitchell 14'
  • Craig Mitchell 46'
Att. 221
Frickley Athletic
  • Jack McMenemy 62'
1 - 3 Full time
Ilkeston Town
  • Conor Green 7'
  • Jermaine Hollis 34'
  • Shaun Harrad 45'
Att. 82
Market Drayton Town
  • Joesph Thomas 70'
  • Harvey Howell 71'
2 - 3 Full time
Lincoln United
  • Michael Jacklin 32'
  • Charlie West 74'
  • Alberto Seidi 81'
Att. 149
Stocksbridge Park Steels
  • Luke Mangham 72' (Pen)
1 - 3 Full time
Spalding United
  • Joel Brownhill 22'
  • Joel Brownhill 49' (Pen)
  • Joel Brownhill 79'

Tuesday 3 September 2019

South East Division

19:45
Frickley Athletic
P - P
Newcastle Town
19:45
Glossop North End
P - P
Worksop Town
Att. 389
Ilkeston Town
0 - 0 Full time
Spalding United
19:45
Loughborough Dynamo
P - P
Stocksbridge Park Steels
Att. 160
Market Drayton Town
  • Ryan McLean 19'
1 - 2 Full time
Leek Town
  • Timothy Grice 16'
  • Darren Chadwick 70' (Pen)
Att. 272
Sheffield FC
  • Marc Newsham 4'
  • Mitchell Dunne 14'
  • Marc Newsham 60'
3 - 1 Full time
Cleethorpes Town
  • Rory Coleman 74' (OG)
19:45
Sutton Coldfield Town
P - P
Belper Town
19:45
Wisbech Town
P - P
Carlton Town

Monday 2 September 2019

South East Division

19:45
Kidsgrove Athletic
P - P
Chasetown
Att. 208
Lincoln United
  • Matthew Wilson 43' (Pen)
1 - 3 Full time
Stamford
  • Tendai Chitiza 15'
  • Thomas Siddons 33'
  • James Blunden 51'

Latest news

Preview: FA Cup second qualifying round
General Preview: FA Cup second qualifying round

There are 21 ties involving BetVictor Northern Premier clubs in this weekend’s FA Cup second qualifying round.

Osei back at the Fold
Stalybridge Celtic Osei back at the Fold

Stalybridge Celtic have re-signed striker Darius Osei, previously with Maidstone United.

Jimmy back for Moore at Runcorn
Runcorn Linnets Jimmy back for Moore at Runcorn

Runcorn Linnets have brought back their championship-winning centre half Jimmy Moore.

The BetVictor Northern Premier newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe