Confirm your age. Are you 18 or over?

Results

Saturday 28 December 2019

Premier Division

Att. 1502
Ashton United
  • Aaron Smith 87'
1 - 2 Full time
FC United of Manchester
  • Regan Linney 77' (Pen)
  • Michael Donohue 90'

South East Division

Att. 297
Loughborough Dynamo
  • Rob Norris 54'
1 - 1 Full time
Stamford
  • Deaglan O'Hare 90'
Att. 149
Market Drayton Town
  • Matthew Ballard 4'
  • Matthew Ballard 39'
2 - 9 Full time
Cleethorpes Town
  • Curtis Bateson 5'
  • Scott Vernon 8'
  • Scott Vernon 10'
  • Jonathan Oglesby 20'
  • Scott Vernon 35'
  • Scott Vernon 40'
  • Joshua Lacey 71'
  • Scott Vernon 72'
  • Harry Middleton 88'

North West Division

Att. 252
Droylsden
  • Daniel Wilkins 77'
1 - 1 Full time
City of Liverpool FC
  • Jamie McDonald 86'
Att. 229
Dunston FC
0 - 1 Full time
Pontefract Collieries
  • Connor Smythe 13' (Pen)

Thursday 26 December 2019

Premier Division

Att. 259
Grantham Town
  • Robert Atkinson 30'
1 - 5 Full time
Gainsborough Trinity
  • William Thornton 18'
  • Simon Russell 20' (Pen)
  • Curtis Morrison 25'
  • Curtis Morrison 50'
  • Simon Russell 60'
Att. 900
Hyde United
  • Alexsandrs Starcenko 56'
1 - 2 Full time
Stalybridge Celtic
  • Berat Ustabasi 11'
  • Scott Bakkor 34'
Att. 325
Lancaster City
  • Bradley Carsley 24'
  • Paul Dawson 64'
2 - 3 Full time
Bamber Bridge
  • Richard Allen 40'
  • Matthew Thomson 88'
  • Rowan Roache 90'
Att. 922
Matlock Town
  • Luke Hinsley 3'
  • Tomas Poole 5'
2 - 4 Full time
Buxton
  • Alex Byrne 38'
  • Liam Hardy 47'
  • Diego De Girolamo 55'
  • Diego De Girolamo 88'
Att. 508
Nantwich Town
  • Joel Stair 90'
  • Sean Cooke 90'
2 - 1 Full time
Stafford Rangers
  • Jonathon Moran 66'
Att. 571
Radcliffe
  • Anton Forrester 68'
1 - 0 Full time
Atherton Collieries
Att. 1207
Scarborough Athletic
  • James Walshaw 57'
1 - 0 Full time
Morpeth Town
Att. 501
Warrington Town
  • Mark Roberts 20'
1 - 1 Full time
Witton Albion
  • James Foley 22' (Pen)
Att. 879
Whitby Town
  • Paul Blackett 5'
  • Alexander White 67'
2 - 1 Full time
South Shields
  • Dillon Morse 83'

South East Division

Att. 223
Frickley Athletic
  • Jonathon Margetts 13'
  • Thomas Davie 43'
  • Jonathon Margetts 69'
  • Bradley Wells 80'
4 - 1 Full time
Stocksbridge Park Steels
  • Lewis Whitham 15'
Att. 325
Glossop North End
0 - 3 Full time
Leek Town
  • Robert Stevenson 13'
  • William Reeves 14'
  • Timothy Grice 65'
Att. 468
Ilkeston Town
  • Kieran Wells 21'
  • Dean Freeman 48'
2 - 4 Full time
Carlton Town
  • Tyler Johal 38'
  • Aaron Opoku 45'
  • Tyler Johal 48'
  • Oliver Clark 69'
Att. 205
Kidsgrove Athletic
  • Anthony Malbon 13'
1 - 0 Full time
Newcastle Town
Att. 238
Lincoln United
  • Harry Millard 51'
1 - 0 Full time
Worksop Town
Att. 334
Sheffield FC
  • Edward Cribley 72'
1 - 1 Full time
Belper Town
  • Edward Cribley 10' (OG)
Att. 219
Sutton Coldfield Town
  • Reece Leek 74' (Pen)
  • James Beresford 77'
2 - 1 Full time
Chasetown
  • Kieran Brown 37'
Att. 207
Wisbech Town
  • Tiago Nassanculo 44'
  • John Dean 45'
  • Tiago Nassanculo 85'
3 - 0 Full time
Spalding United

North West Division

Att. 401
Clitheroe
  • Connor Gaul 44'
1 - 0 Full time
Widnes
Att. 222
Droylsden
  • Domaine Rouse 80'
  • Domaine Rouse 88'
2 - 0 Full time
Trafford
Att. 143
Kendal Town
0 - 1 Full time
Colne
  • Connor Hughes 20'
Att. 614
Marine
  • Niall Cummins 46'
  • Niall Cummins 60'
  • George Newell 66'
  • George Newell 81'
4 - 0 Full time
City of Liverpool FC
Att. 414
Ossett United
0 - 2 Full time
Pontefract Collieries
  • Jack Greenhough 9'
  • James Baxendale 60'
Att. 410
Ramsbottom United
  • Thomas Kennedy 10' (Pen)
  • Karl Jones 25'
  • Nic Evangelinos 45'
  • Reuben Jerome 47'
  • Reuben Jerome 53'
  • Joshua Hmami 55'
  • Mason Fawns 75'
7 - 1 Full time
Mossley
  • Jamie Rainford 34'
Att. 424
Runcorn Linnets
  • Louis Corrigan 21'
  • Liam Caddick 78'
2 - 2 Full time
Prescot Cables
  • Martyn Jackson 13'
  • James McCulloch 56'
Att. 347
Tadcaster Albion
0 - 0 Full time
Brighouse Town
Att. 673
Workington AFC
  • Nathan Waterson 18'
  • Conor Tinnion 42'
  • Scott Allison 48'
  • Conor Tinnion 58'
4 - 1 Full time
Dunston FC
  • Scott Heslop 51'

Sunday 22 December 2019

South East Division

Att. 502
Cleethorpes Town
  • Scott Vernon 29'
  • Curtis Bateson 63'
2 - 1 Full time
Ilkeston Town
  • Ryan Campbell-Gordon 53'

Saturday 21 December 2019

Premier Division

Att. 326
Bamber Bridge
  • Alistair Waddecar 44'
1 - 2 Full time
Matlock Town
  • Marcus Marshall 20'
  • Daniel Bramall 70'
Att. 259
Basford United
  • Stefan Galinski 73'
1 - 4 Full time
Hyde United
  • Patrick Lane 7'
  • Daniel Turner 17'
  • Connor Hughes 25'
  • Daniel Turner 36'
Att. 401
Buxton
  • Liam Hardy 40' (Pen)
  • Liam Hardy 52' (Pen)
  • Diego De Girolamo 61'
  • Diego De Girolamo 72'
  • Tom Elliott 81'
5 - 0 Full time
Scarborough Athletic
Att. 1701
FC United of Manchester
  • Tunde Owolabi 7'
  • Tunde Owolabi 14'
  • Michael Potts 16'
  • Aaron Morris 90'
4 - 0 Full time
Grantham Town
Att. 444
Gainsborough Trinity
0 - 0 Full time
Nantwich Town
Att. 410
Morpeth Town
  • Liam Noble 3'
  • Carl Finnigan 23'
  • Liam Henderson 30'
  • Jeffrey Henderson 37'
4 - 0 Full time
Warrington Town
Att. 1405
South Shields
  • William Jenkins 32'
  • Robert Briggs 52' (Pen)
  • Robert Briggs 70'
3 - 0 Full time
Radcliffe
Att. 454
Stafford Rangers
0 - 3 Full time
Lancaster City
  • Glenn Steel 16'
  • Matthew Blinkhorn 35'
  • Bradley Carsley 63'
Att. 323
Stalybridge Celtic
  • Darius Osei 28'
1 - 3 Full time
Mickleover Sports
  • Stuart Beavon 35'
  • Verma Aman 48'
  • Stuart Beavon 52'
Att. 348
Witton Albion
  • William Jones 34'
  • Liam Goulding 90'
2 - 3 Full time
Whitby Town
  • Jake Hackett 23' (Pen)
  • Paul Blackett 35'
  • Corey Roper 38'

South East Division

Att. 354
Belper Town
  • Evan Garnett 13'
  • Nathan Curtis 37'
  • Evan Garnett 56'
  • Danny Gordon 61'
  • Alex Peterson 77'
5 - 2 Full time
Market Drayton Town
  • Joesph Thomas 20'
  • Connor Russo 60'
Att. 133
Chasetown
0 - 3 Full time
Frickley Athletic
  • Jacob Hazel 53'
  • Samuel Cable 76'
  • Jonathon Margetts 88'
Att. 380
Leek Town
  • Matthew Bell 24'
  • Darren Chadwick 45'
  • Robert Stevenson 51'
  • Timothy Grice 57'
4 - 0 Full time
Wisbech Town
Att. 123
Newcastle Town
  • Ryan McLean 17'
  • Michael Conlon 56'
  • Joshua Glover 81'
3 - 0 Full time
Sheffield FC
Att. 119
Spalding United
  • Joel Brownhill 44' (Pen)
  • Lewis Brownhill 63'
2 - 2 Full time
Sutton Coldfield Town
  • Isai Marselia 54'
  • Reece Gibson 60'
Att. 300
Stamford
  • Sean Wright 32'
  • Thomas Siddons 37'
  • Sean Wright 45'
  • Thomas Siddons 45'
  • James Hicks 75'
5 - 1 Full time
Glossop North End
  • Moussa Samassa 90'
Att. 105
Stocksbridge Park Steels
0 - 3 Full time
Kidsgrove Athletic
  • Ruben Wiggins-Thomas 9' (Pen)
  • Ruben Wiggins-Thomas 27'
  • Joshua Lundstram 42'
Att. 320
Worksop Town
  • Craig Mitchell 28'
1 - 0 Full time
Loughborough Dynamo

North West Division

Att. 196
Brighouse Town
  • Shiraz Khan 1'
  • Kurt Harris 61'
  • Joshua Grant 71'
3 - 1 Full time
Clitheroe
  • Connor Gaul 4'
Att. 331
City of Liverpool FC
0 - 1 Full time
Marske United
  • Craig Gott 4'
Att. 160
Colne
  • Connor Hughes 46'
1 - 0 Full time
Droylsden
Att. 192
Dunston FC
0 - 0 Full time
Marine
Att. 341
Mossley
  • Raheem Hanley 23'
  • Raheem Hanley 81'
  • Jamie Rainford 88'
3 - 2 Full time
Ossett United
  • Tom Greaves 2' (Pen)
  • Marko Basic 72'
Att. 166
Pickering Town
  • Jackson Jowett 14'
1 - 4 Full time
Workington AFC
  • Scott Allison 18' (Pen)
  • Scott Allison 79' (Pen)
  • Scott Allison 82'
  • Daniel Wordsworth 90'
Att. 343
Prescot Cables
  • Martyn Jackson 90'
1 - 1 Full time
Kendal Town
  • Sean Paterson 43'
Att. 224
Trafford
  • Darius Palma 40' (Pen)
1 - 2 Full time
Tadcaster Albion
  • Alfi Beestin 60'
  • Donald Chimalilo 65'
Att. 92
Widnes
  • James Steele 52'
  • Ben Hodkinson 55'
2 - 2 Full time
Ramsbottom United
  • Reuben Jerome 28'
  • Joshua Hmami 79'

Tuesday 17 December 2019

The FA Trophy 19-20 - First Round

Att. 468
Atherton Collieries
  • Benjamin Conway 2'
  • Vincent Bailey 64'
2 - 2 Full time
Barrow
  • Jack Hindle 58'
  • Morgan Penfold 78'

The FA Trophy 19-20 - First Round Replay

Att. 229
Chorley
  • Marcus Carver 30'
  • CHRIS HOLROYD 120'
2 - 2 Full time
Matlock Town
  • Chib Chilaka 16'
  • Marcus Marshall 110'
Matlock Town win 3 - 4 on penalties.
Att. 372
Southport
  • Bradley Bauress 17'
  • RYAN ASTLES 72'
  • JACK SAMPSON 86'
3 - 1 Full time
South Shields
  • Jason Gilchrist 3'

The Integro League Cup 19-20 - Second Round

Att. 128
Marine
  • George Hassall 6'
  • Craig Lindfield 57' (Pen)
  • George Newell 76'
3 - 0 Full time
Radcliffe
Att. 180
Workington AFC
  • Robert Bowman 3'
  • Nathan Waterson 82'
2 - 0 Full time
Mossley

Sheffield & Hallam Senior Cup 19-20 - Third Round

Att. 92
Frickley Athletic
  • Jonathon Margetts 12'
  • Samuel Cable 42'
2 - 2 Full time
Stocksbridge Park Steels
  • Lewis Whitham 54'
  • Scott Ruthven 60'
Frickley Athletic win 5 - 3 on penalties.

Staffordshire Senior Cup 19-20 - Second Round

19:45
Kidsgrove Athletic
P - P
Tamworth

The West Riding County Cup 19-20 - Second Round

19:45
Pontefract Collieries
vs
Goole AFC

Saturday 14 December 2019

Premier Division

Att. 145
Grantham Town
  • Craig Westcarr 19'
1 - 2 Full time
Morpeth Town
  • Christopher Reid 45'
  • Liam Noble 84'
Att. 323
Hyde United
  • Jack Dyche 50'
1 - 1 Full time
Gainsborough Trinity
  • Mitchell Dunne 75'
Att. 208
Lancaster City
0 - 0 Full time
Stalybridge Celtic
Att. 331
Nantwich Town
  • Joseph Davis 53'
  • Joseph Malkin 67'
2 - 2 Full time
Buxton
  • Liam Hardy 8'
  • Diego De Girolamo 33'
Att. 263
Radcliffe
  • Tyrese Sinclair 68'
1 - 0 Full time
Witton Albion
Att. 826
Scarborough Athletic
  • Connor Thomson 26'
  • James Walshaw 33'
  • James Walshaw 71'
  • Michael Coulson 90'
4 - 1 Full time
Mickleover Sports
  • Stuart Beavon 57'
Att. 336
Warrington Town
  • Jack Dunn 34'
1 - 1 Full time
Basford United
  • Courey Grantham 79'
Att. 364
Whitby Town
0 - 1 Full time
Bamber Bridge
  • Chris Marlow 42'

South East Division

Att. 237
Belper Town
  • Alex Peterson 16'
  • Evan Garnett 45'
2 - 1 Full time
Carlton Town
  • Tom Maddison 66'
Att. 250
Glossop North End
  • Braulio Maieco 9'
  • Porya Ahmadi 16'
  • Braulio Maieco 57'
3 - 2 Full time
Ilkeston Town
  • Kieran Wells 37'
  • Kole Lambert 79'
Att. 303
Leek Town
  • Joshua Agbozo 70'
  • William Reeves 90'
2 - 0 Full time
Frickley Athletic
Att. 108
Newcastle Town
  • James Askey 14'
  • Ryan McLean 78'
2 - 1 Full time
Loughborough Dynamo
  • Alex Steadman 2'
Att. 115
Spalding United
  • Kegan Everington 38'
  • Joel Brownhill 78'
2 - 2 Full time
Kidsgrove Athletic
  • Kingsley Adu Gyamfi 66'
  • Ruben Wiggins-Thomas 75' (Pen)
Att. 280
Stamford
  • Sean Wright 5'
  • Thomas Siddons 12'
  • Tim Lowe 59' (OG)
  • Tendai Chitiza 83'
4 - 1 Full time
Cleethorpes Town
  • Jonathan Oglesby 87'
Att. 162
Sutton Coldfield Town
  • Reece Gibson 14'
  • Isai Marselia 36'
  • Ryan Shaw 38'
3 - 0 Full time
Stocksbridge Park Steels
Att. 163
Wisbech Town
  • Georgeito Mulonda 17'
  • Danny Draper 37'
2 - 3 Full time
Chasetown
  • Jack Langston 47'
  • Joseph Brown 49'
  • Kieran Brown 72'

North West Division

Att. 269
City of Liverpool FC
  • Elliot Nevitt 5'
1 - 5 Full time
Tadcaster Albion
  • Bokinji Lebrun 28'
  • Andrew Milne 58'
  • Bokinji Lebrun 60'
  • Jacob Day 72'
  • Jacob Day 88'
Att. 88
Dunston FC
  • Cedwyn Scott 30'
  • Jake Stafford 88'
2 - 0 Full time
Kendal Town
Att. 407
Marine
  • George Newell 3'
  • George Newell 8'
  • Joshua Solomon-Davies 81'
3 - 0 Full time
Ossett United
Att. 260
Marske United
  • Andrew Stephenson 64'
  • Andrew Stephenson 72'
  • Andrew Stephenson 82'
3 - 0 Full time
Mossley
Att. 103
Pickering Town
  • Jackson Jowett 8'
  • Iwan Heeley 61'
  • Iwan Heeley 73' (Pen)
3 - 2 Full time
Colne
  • William Harris 5'
  • William Harris 80'
Att. 192
Ramsbottom United
  • Joshua Hmami 5'
  • Joshua Hmami 45'
  • Nic Evangelinos 47'
  • Daniel Naidole 76'
  • Karl Jones 90'
5 - 0 Full time
Droylsden
Att. 309
Runcorn Linnets
  • Lewis McKinney 86'
  • Louis Corrigan 90'
2 - 1 Full time
Trafford
  • Samuel Baird 54'
Att. 83
Widnes
0 - 1 Full time
Brighouse Town
  • Luke Rawson 45'
Att. 309
Workington AFC
  • David Symington 71'
  • Ceiran Casson 76'
  • David Symington 83'
  • Scott Allison 87'
4 - 0 Full time
Prescot Cables

The FA Trophy 19-20 - First Round

Att. 1218
FC United of Manchester
  • Tunde Owolabi 23'
  • Tunde Owolabi 84'
2 - 1 Full time
Kettering Town
  • Luke Graham 90'
Att. 400
Matlock Town
  • Spencer Harris 47'
  • Luke Hinsley 66'
2 - 2 Full time
Chorley
  • NTUMBA MASSANKA 70'
  • CHRIS HOLROYD 86'
Att. 776
South Shields
  • Gary Brown 66'
  • Jason Gilchrist 73'
2 - 2 Full time
Southport
  • JACK SAMPSON 14'
  • Raul Correia 82'

Wednesday 11 December 2019

North Riding Senior Cup 19-20 - First Round

Att. 102
Northallerton Town
0 - 8 Full time
Marske United
  • Louis Johnson 9'
  • Craig Gott 19' (Pen)
  • Louis Johnson 34'
  • Matthew Waters 35'
  • Curtis Round 45'
  • Callum Martin 53'
  • Craig Gott 56'
  • Craig Gott 63' (Pen)

Tuesday 10 December 2019

The Integro League Cup 19-20 - Second Round

Att. 93
Grantham Town
0 - 0 Full time
Worksop Town
Worksop Town win 0 - 3 on penalties.
Att. 57
Hyde United
0 - 0 Full time
Lancaster City
Hyde United win 4 - 3 on penalties.

Walsall Senior Cup 19-20 - First Round

19:45
Chasetown
  • James O'Reilly 68'
1 - 0 Full time
Paget Rangers

Derbyshire Senior Cup 19-20 - Quarter Final

Att. 64
Long Eaton United
  • Niall Towle 41'
  • Jonathan D'Laryea 68'
2 - 4 Full time
Belper Town
  • Alex Peterson 35'
  • George Milner 37'
  • Alex Peterson 89'
  • Samuel Wright 90'

Leicestershire Challenge Cup 19-20 - First Round

Att. 71
Loughborough Dynamo
  • Tyreece Robinson 14'
  • Tyreece Robinson 25'
  • Bradley Fortnam-Tomlinson 38'
3 - 4 Full time
Anstey Nomads
  • Michael Reeve 51'
  • Tom Megan 75'
  • Reece Medway 76'
  • Tom Megan 90'

Monday 9 December 2019

The Integro League Cup 19-20 - Second Round

Att. 65
Kidsgrove Athletic
  • Rhys Thompson 55'
  • Rhys Thompson 74'
2 - 1 Full time
Market Drayton Town
  • Tyrell McFarlane 45'

Saturday 7 December 2019

Premier Division

Att. 357
Atherton Collieries
  • Daniel O'Brien 30'
  • Daniel Lafferty 50'
2 - 1 Full time
Hyde United
  • Bradley Roscoe 57'
Att. 291
Bamber Bridge
  • Joseph Booth 6'
  • Alistair Waddecar 45'
  • Alistair Waddecar 61'
3 - 2 Full time
Mickleover Sports
  • Lee Hughes 10'
  • Gregory Young 26'
Att. 204
Basford United
  • Jack Thomas 54'
  • Jack Thomas 66'
  • Courey Grantham 77'
3 - 2 Full time
Ashton United
  • Josh Wilson 69' (Pen)
  • Gianluca Havern 90'
Att. 326
Buxton
  • Liam Hardy 47' (Pen)
1 - 1 Full time
Lancaster City
  • Robert Wilson 44' (Pen)
Att. 1574
FC United of Manchester
  • Christoper Doyle 10'
  • Tunde Owolabi 27'
  • Regan Linney 30'
  • Tunde Owolabi 64'
  • Tunde Owolabi 84'
5 - 2 Full time
Matlock Town
  • Tomas Poole 7'
  • Marcus Marshall 12'
Att. 774
Gainsborough Trinity
  • Joseph Maguire 37'
  • Declan Bacon 53'
2 - 3 Full time
Scarborough Athletic
  • James Walshaw 45'
  • Isaac Assenso 76'
  • Connor Thomson 90'
Att. 395
Morpeth Town
  • Ben Harmison 77'
1 - 0 Full time
Nantwich Town
Att. 1589
South Shields
  • Robert Briggs 30'
1 - 1 Full time
Warrington Town
  • Benjamin Garrity 21'
Att. 425
Stafford Rangers
  • Jake Charles 37'
  • Jake Charles 75' (Pen)
2 - 0 Full time
Radcliffe
Att. 290
Stalybridge Celtic
  • Christopher Smalley 18'
  • Darius Osei 57'
2 - 1 Full time
Whitby Town
  • Alexander White 85'
Att. 263
Witton Albion
  • Kyle Sambor 19'
  • Daniel McKenna 30'
  • Thomas Owens 90'
3 - 1 Full time
Grantham Town
  • Brad McGowan 12'

South East Division

Att. 111
Carlton Town
0 - 4 Full time
Leek Town
  • Timothy Grice 25'
  • Timothy Grice 38'
  • Robert Stevenson 80'
  • Timothy Grice 90'
Att. 171
Chasetown
  • Ryan Wynter 5'
1 - 2 Full time
Stamford
  • Harry Vince 74' (Pen)
  • Thomas Siddons 89'
Att. 326
Cleethorpes Town
  • Joshua Lacey 33'
  • Scott Vernon 84' (Pen)
2 - 1 Full time
Belper Town
  • Nathan Curtis 26'
Att. 127
Frickley Athletic
  • Jacob Hazel 19'
  • Jonathon Margetts 32'
  • Bradley Wells 51'
  • Jacob Hazel 71'
4 - 1 Full time
Market Drayton Town
  • Christopher Aziamale 90'
Att. 400
Ilkeston Town
  • Dean Freeman 58'
  • Kieran Wells 86'
2 - 0 Full time
Sutton Coldfield Town
Att. 125
Kidsgrove Athletic
  • Ruben Wiggins-Thomas 33'
  • James Butler 44'
  • Ruben Wiggins-Thomas 57'
3 - 3 Full time
Sheffield FC
  • Cody Prior 28'
  • Rieves Boocock 39'
  • Rieves Boocock 45'
Att. 108
Lincoln United
  • Daniel North 7'
1 - 3 Full time
Glossop North End
  • Braulio Maieco 9'
  • Luke Merrill 38'
  • Mohammed Sheriff 60'
Att. 128
Loughborough Dynamo
  • Bradley Fortnam-Tomlinson 20'
  • Alex Steadman 90'
2 - 0 Full time
Wisbech Town
Att. 105
Stocksbridge Park Steels
  • Joshua Nodder 18'
  • Joshua Nodder 20'
  • Scott Ruthven 45'
  • Luke Mangham 45'
4 - 2 Full time
Newcastle Town
  • Jack Van Der Laan 2'
  • Taylor Attrell 74'
Att. 342
Worksop Town
  • Steven McDonnell 71'
1 - 4 Full time
Spalding United
  • Joel Brownhill 21' (Pen)
  • Kevin Da Silva Bastos 33'
  • Kevin Da Silva Bastos 54'
  • Kevin Da Silva Bastos 58' (Pen)

North West Division

Att. 161
Brighouse Town
0 - 2 Full time
Pontefract Collieries
  • Jack Greenhough 31'
  • Jake Picton 47'
Att. 403
Clitheroe
  • Connor Gaul 13' (Pen)
1 - 1 Full time
Marine
  • Craig Lindfield 65'
Att. 169
Colne
  • William Harris 15'
1 - 1 Full time
City of Liverpool FC
  • Elliot Nevitt 77'
Att. 123
Droylsden
  • Jack Kay 27'
  • Jack Kay 66'
2 - 1 Full time
Marske United
  • Lewis Maloney 15'
Att. 115
Kendal Town
0 - 1 Full time
Runcorn Linnets
  • Connor McCarthy 16'
Att. 318
Mossley
0 - 2 Full time
Dunston FC
  • Michael Pearson 8'
  • Cedwyn Scott 28' (Pen)
Att. 356
Ossett United
  • Aaron Haswell 8'
  • Tom Greaves 55'
2 - 4 Full time
Workington AFC
  • Sam Smith 3'
  • Scott Allison 15'
  • Nathan Waterson 31'
  • Bradley Carroll 87'
Att. 256
Prescot Cables
  • Reece McNally 84'
1 - 0 Full time
Pickering Town
Att. 352
Tadcaster Albion
  • Bokinji Lebrun 28'
  • Donald Chimalilo 45'
2 - 2 Full time
Ramsbottom United
  • Richard Baker 50'
  • Daniel Naidole 78'
Att. 99
Widnes
0 - 0 Full time
Trafford

Wednesday 4 December 2019

Staffordshire Senior Cup 19-20 - Second Round

Att. 124
Stone Old Alleynians
0 - 3 Full time
Stafford Rangers
  • Bradley Grayson 4'
  • Jake Charles 20'
  • Bradley Grayson 72'

Tuesday 3 December 2019

The FA Trophy 19-20 - Third Qualifying Round Replay

Att. 612
South Shields
  • Jon Shaw 4'
  • Jason Gilchrist 6'
  • Blair Adams 11'
  • Robert Briggs 36' (Pen)
4 - 0 Full time
Stourbridge

The Integro League Cup 19-20 - First Round

Att. 66
Market Drayton Town
  • Lucas Green-Birch 20'
  • James Bennett-Tindall 40'
2 - 0 Full time
Sutton Coldfield Town
Att. 133
Pontefract Collieries
0 - 2 Full time
Ossett United
  • Tom Greaves 80'
  • Elliott Harrison 87'
Att. 151
Runcorn Linnets
0 - 1 Full time
Leek Town
  • Jacob Twyford 76'

Staffordshire Senior Cup 19-20 - Second Round

Att. 40
Newcastle Town
  • Ryan McLean 8'
  • James Askey 40'
2 - 0 Full time
Sporting Khalsa

Cheshire Senior Cup 19-20 - First Round

Att. 147
Stalybridge Celtic
  • Darius Osei 36'
  • Neil Kengni 39'
2 - 0 Full time
Altrincham

Lancashire FA Challenge Trophy 19-20 - Quarter Final

Att. 91
Ashton Athletic
  • Marcus Cusani 17'
  • Matt Reid 49'
2 - 5 Full time
Atherton Collieries
  • Thomas Bentham 56'
  • Daniel O'Brien 57'
  • Michael Brewster 59'
  • Daniel Lambert 64'
  • Daniel O'Brien 78'
Att. 108
Bamber Bridge FC
  • James Dean 22'
  • Alistair Waddecar 66'
  • James Dean 69'
  • Alistair Waddecar 82'
  • James Dean 84'
5 - 1 Full time
Wythenshawe Amatuers
  • Danny Crerand 52'
Att. 69
Colne
  • Max Hazeldine 15'
  • Joseph Coveney 73'
2 - 5 Full time
Prestwich Heys
  • Francesco Frangillo 24'
  • Jacob Holt 40'
  • Max White 67' (Pen)
  • Rio Wilson-Hayes 83'
  • Rio Wilson-Hayes 87'
Att. 99
Lancaster City
  • Paul Dawson 16'
  • Bradley Carsley 79'
2 - 1 Full time
Radcliffe
  • Elliot Rokka 77'

Manchester Premier Cup 19-20 - Quarter Final

Att. 205
Wythenshawe Town
0 - 2 Full time
Trafford
  • Darius Palma 26'
  • Thomas Schofield 90'

Latest news

Jordan Sinnott
Matlock Town Jordan Sinnott

The Northern Premier League would like to extend its condolences to the family, friends and team-mates of Jordan Sinnott.

Fair Play monthly winners - December 2019
General Fair Play monthly winners - December 2019

The Fair Play Winners for December have been revealed.

Saturday's transfer list - January 25th
General Saturday's transfer list - January 25th

Player movements registered with the BetVictor Northern Premier League from Sunday 19th January to 11am on Saturday 25th January 2019.

The BetVictor Northern Premier newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe