Confirm your age. Are you 18 or over?

Results

Saturday 29 February 2020

Premier Division

Att. 463
Buxton
  • Callum Chippendale 24'
  • Diego De Girolamo 29'
  • Connor O'Grady 72'
  • Liam Hardy 77'
  • Diego De Girolamo 87'
5 - 1 Full time
Stafford Rangers
  • Matthew Hill 52'
Att. 2088
FC United of Manchester
  • Morgan Homson-Smith 9'
  • Tunde Owolabi 39'
  • Paul Ennis 63' (Pen)
  • Curtis Jones 90'
4 - 4 Full time
Warrington Town
  • Jordan Buckley 41'
  • Jordan Buckley 45'
  • Jack Mackreth 54'
  • Mark Roberts 71'
Att. 712
Gainsborough Trinity
  • Gregory Smith 85' (Pen)
1 - 4 Full time
South Shields
  • Darius Osei 9'
  • Nathan Lowe 34'
  • Dillon Morse 70'
  • Joshua Gillies 80'
Att. 269
Grantham Town
  • Declan Dunn 70'
  • Craig Westcarr 84'
2 - 0 Full time
Stalybridge Celtic
Att. 452
Hyde United
  • Thomas Pratt 2'
  • Liam Tongue 19'
  • John McCombe 48'
  • Thomas Pratt 49'
  • Thomas Pratt 59'
5 - 2 Full time
Lancaster City
  • Glenn Steel 30'
  • Charlie Bailey 56'
Att. 972
Scarborough Athletic
  • Harry Spratt 12'
  • James Walshaw 44'
  • James Walshaw 76'
3 - 1 Full time
Radcliffe
  • Daniel Mitchley 84'
Att. 394
Whitby Town
  • Bradley Fewster 1'
1 - 1 Full time
Ashton United
  • Billy Sass Davies 81'

South East Division

Att. 363
Belper Town
0 - 1 Full time
Chasetown
  • Joshua Cooke 73'
Att. 176
Newcastle Town
  • Joshua Glover 54'
1 - 2 Full time
Ilkeston Town
  • Kole Lambert 61'
  • Kieran Wells 82'
Att. 407
Stamford
  • Tendai Chitiza 25'
  • Harry Vince 86' (Pen)
2 - 1 Full time
Worksop Town
  • Steven McDonnell 72'
Att. 180
Sutton Coldfield Town
  • Isai Marselia 68'
1 - 0 Full time
Kidsgrove Athletic

North West Division

Att. 193
Dunston FC
  • Michael Hall 65'
  • Mark Fitzpatrick 70'
2 - 2 Full time
Colne
  • Connor Hughes 47' (Pen)
  • Connor Hughes 84'
Att. 548
Marine
  • Niall Cummins 24'
  • Michael Howard 67'
  • Niall Cummins 90'
3 - 1 Full time
Droylsden
  • Dominic Smith 49'
Att. 134
Pickering Town
0 - 1 Full time
Brighouse Town
  • Joe Jagger 77'
Att. 426
Widnes
  • Jamie Rainford 9'
  • Jamie Rainford 24'
  • Jamie Rainford 41'
3 - 1 Full time
Prescot Cables
  • Michael Monaghan 90'
Att. 484
Workington AFC
  • Scott Allison 12' (Pen)
  • Bradley Carroll 18'
  • Scott Allison 34'
  • Scott Allison 42'
4 - 1 Full time
Clitheroe
  • Tyrhys Dolan 66'

Tuesday 25 February 2020

Premier Division

Att. 205
Lancaster City
  • Ryan Rydel 81'
1 - 3 Full time
Whitby Town
  • Matthew Tymon 19'
  • Matthew Tymon 71'
  • Callum Patton 90'
Att. 580
Nantwich Town
0 - 1 Full time
FC United of Manchester
  • Aaron Morris 43'

South East Division

Att. 107
Chasetown
  • William Whieldon 1'
1 - 2 Full time
Newcastle Town
  • Harvey Howell 45'
  • Ryan McLean 79'

Nottinghamshire Senior Cup 19-20 - Quarter Final

Att. 47
Carlton Town
  • Aaron Opoku 88' (Pen)
1 - 1 Full time
Gedling Miners Welfare
  • Josh Thornton 42'
After extra time. 90 mins score 1-1.
Carlton Town win 5 - 4 on penalties.

Cheshire Senior Cup 19-20 - Quarter Final

Att. 102
Vauxhall Motors
  • Ryan Cox 43'
  • Michael Burkey 78'
2 - 2 Full time
Hyde United
  • Liam Tongue 25'
  • Matthew Carlin 58' (OG)
Hyde United win 1 - 3 on penalties.

Saturday 22 February 2020

Premier Division

Att. 1014
Bamber Bridge
  • Alistair Waddecar 8'
  • Sheldon Green 73'
  • Nathan Shaw 88'
3 - 0 Full time
FC United of Manchester
Att. 270
Basford United
  • Matthew Thornhill 43'
  • Nathan Watson 86'
2 - 1 Full time
Atherton Collieries
  • Cain Noble 31'
Att. 293
Lancaster City
0 - 0 Full time
Nantwich Town
Att. 460
Matlock Town
0 - 2 Full time
Whitby Town
  • Alexander White 22'
  • Bradley Fewster 82'
Att. 1508
South Shields
  • Nathan Lowe 30'
1 - 1 Full time
Buxton
  • Warren Clarke 6'
Att. 407
Stafford Rangers
0 - 2 Full time
Morpeth Town
  • Liam Henderson 15'
  • Christopher Reid 56'
Att. 511
Warrington Town
  • Joshua Amis 15'
  • Jack Mackreth 90'
2 - 0 Full time
Scarborough Athletic

South East Division

Att. 155
Chasetown
  • George Cater 51'
  • Jack Langston 75'
2 - 1 Full time
Sheffield FC
  • Marc Newsham 14'
Att. 390
Cleethorpes Town
  • Harry Middleton 17'
  • Ross Hannah 60' (Pen)
  • Alex Flett 80'
  • Jonathan Oglesby 81'
  • Sam Topliss 86'
5 - 0 Full time
Spalding United
Att. 187
Frickley Athletic
0 - 1 Full time
Newcastle Town
  • Kieran Brown 35'
Att. 568
Ilkeston Town
  • Kole Lambert 6'
  • Kole Lambert 70'
2 - 0 Full time
Leek Town
Att. 195
Kidsgrove Athletic
  • Oliver Jepson 17'
1 - 1 Full time
Market Drayton Town
  • Conor Hughes 29'
Att. 104
Lincoln United
  • Johnathan Williams 4' (Pen)
1 - 2 Full time
Wisbech Town
  • Jordan Macleod 58'
  • Layton Maddison 82'
Att. 107
Loughborough Dynamo
  • Alex Steadman 27'
1 - 1 Full time
Glossop North End
  • Mohammed Sheriff 19'
Att. 377
Worksop Town
0 - 1 Full time
Sutton Coldfield Town
  • Ben Usher-Shipway 51'

North West Division

Att. 265
Brighouse Town
  • Jack Boyle 23'
  • Joe Jagger 58'
  • Reece Kendall 77'
  • Eddie Church 87'
4 - 3 Full time
Dunston FC
  • Liam Marrs 20'
  • Mark Fitzpatrick 32' (Pen)
  • Luke Page 90'
Att. 343
Clitheroe
  • Terry Cummings 81'
1 - 3 Full time
Mossley
  • Ryan Brooke 16'
  • Szymon Czubik 86'
  • Ryan Brooke 90'
Att. 415
Kendal Town
0 - 6 Full time
Workington AFC
  • Millenic Alli 45'
  • Bradley Carroll 62'
  • Bradley Carroll 65'
  • Bradley Carroll 71'
  • Daniel Wordsworth 83'
  • Scott Allison 89'
Att. 617
Prescot Cables
  • James Edgar 13'
  • Michael Monaghan 90'
2 - 0 Full time
City of Liverpool FC
Att. 312
Trafford
  • Curtis Miller 75'
  • Max Hazeldine 80'
2 - 0 Full time
Marine
Att. 115
Widnes
  • Jamie Rainford 36'
  • James Murray 45'
2 - 2 Full time
Ossett United
  • Elliott Harrison 30'
  • Marko Basic 88'

Wednesday 19 February 2020

South East Division

Att. 279
Worksop Town
0 - 2 Full time
Newcastle Town
  • Ryan McLean 3' (Pen)
  • Joshua Glover 55'

Tuesday 18 February 2020

Premier Division

Att. 1336
FC United of Manchester
  • Luke Griffiths 11'
  • Morgan Homson-Smith 79'
2 - 1 Full time
Stafford Rangers
  • Jonathon Moran 55'
Att. 263
Warrington Town
  • Scott Brown 26'
  • Joshua Amis 63'
  • Scott Brown 74' (Pen)
3 - 3 Full time
Grantham Town
  • Akeel Francis 20'
  • Joel Carta 28'
  • Akeel Francis 45'

South East Division

Att. 235
Chasetown
0 - 1 Full time
Leek Town
  • Robert Stevenson 68'

North West Division

Att. 156
Droylsden
0 - 4 Full time
Workington AFC
  • David Symington 35'
  • Scott Allison 44'
  • Bradley Carroll 56'
  • Mwiya Malumo 71'
Att. 172
Dunston FC
  • Daniel Capewell 39'
  • Mark Fitzpatrick 42'
  • Mark Fitzpatrick 53' (Pen)
3 - 0 Full time
City of Liverpool FC

The Integro League Cup 19-20 - Third Round

19:45
Atherton Collieries or Stalybridge Celtic
P - P
Marine
Att. 135
Gainsborough Trinity
  • Gregory Smith 58'
1 - 1 Full time
Kidsgrove Athletic
  • Lee Williamson 13' (Pen)
Kidsgrove Athletic win 9 - 10 on penalties.

Northumberland Senior Cup 19-20 - Semi-Final

19:45
North Shields
1 - 3 Full time
Morpeth Town

Derbyshire Senior Cup 19-20 - Semi-Final

Att. 254
Matlock Town
  • Chib Chilaka 40'
1 - 2 Full time
South Normanton
  • Dominic Allen 29'
  • Richard Hanslow 33'

Saturday 15 February 2020

Premier Division

Att. 457
Gainsborough Trinity
  • Gregory Smith 70'
1 - 3 Full time
Stalybridge Celtic
  • Patrick Lacey 8' (Pen)
  • Berat Ustabasi 56'
  • Scott Bakkor 90'
Att. 401
Grantham Town
  • Lee Hughes 45'
1 - 3 Full time
South Shields
  • Lee Mason 12'
  • Dominic McHale 74'
  • Joshua Gillies 85'
Att. 859
Scarborough Athletic
  • James Walshaw 16'
  • Michael Coulson 19' (Pen)
  • Ryan Watson 49'
  • James Walshaw 55'
  • James Walshaw 62'
5 - 0 Full time
Bamber Bridge
Att. 299
Whitby Town
  • Matthew Tymon 27'
  • Paul Blackett 40' (Pen)
2 - 1 Full time
Stafford Rangers
  • Berti Diau 80'

South East Division

Att. 337
Belper Town
  • Charlie Dawes 81'
1 - 2 Full time
Worksop Town
  • Matthew Sykes 40'
  • Freddy Tracey 71'
Att. 285
Stamford
  • Thomas Siddons 52'
  • Robert Morgan 74'
  • Jordon Cooke 90'
3 - 0 Full time
Stocksbridge Park Steels
Att. 170
Sutton Coldfield Town
  • Ryan Moore 15'
  • James Beresford 27'
  • Reece Gibson 56'
3 - 1 Full time
Lincoln United
  • Ryan Hollingsworth 50'

North West Division

Att. 204
Widnes
  • James Murray 42'
1 - 2 Full time
Colne
  • Lewis Bradley 23'
  • Lewis Bradley 67'

Wednesday 12 February 2020

The Integro League Cup 19-20 - Third Round

Att. 479
South Shields
  • Lee Mason 20'
  • Sefton Gonzales 29'
2 - 5 Full time
Morpeth Town
  • Joseph Walton 6'
  • Stephen Turnbull 52'
  • Joseph Walton 72'
  • Sam Hodgson 88'
  • Benjamin Ramsey 90'
Att. 125
Widnes
  • James Steele 90'
1 - 2 Full time
Hyde United
  • Patrick Lane 5'
  • Thomas Pratt 53'
Att. 251
Worksop Town
  • Freddy Tracey 5'
1 - 2 Full time
Matlock Town
  • Samuel Scrivens 6'
  • Samuel Scrivens 12'

Tuesday 11 February 2020

The Integro League Cup 19-20 - Second Round

19:45
Atherton Collieries
P - P
Stalybridge Celtic

The Integro League Cup 19-20 - Third Round

Att. 75
Newcastle Town
  • Kieran Brown 16'
  • Kieran Brown 44'
  • Ryan McLean 46'
3 - 1 Full time
Buxton
  • Aaron Chalmers 14'
19:45
Sheffield FC
P - P
Trafford
19:45
Workington AFC
P - P
Ossett United

North Riding Senior Cup 19-20 - Quarter Final

Att. 347
Scarborough Athletic
  • Ryan Watson 12'
  • James Walshaw 25'
  • James Walshaw 75'
3 - 0 Full time
Redcar Athletic

Staffordshire Senior Cup 19-20 - Second Round

Att. 144
Tamworth
  • Anthony Robinson 90'
1 - 1 Full time
Kidsgrove Athletic
  • Anthony Malbon 35'
Kidsgrove Athletic win 1 - 3 on penalties.

Saturday 8 February 2020

Premier Division

Att. 215
Ashton United
  • Steven Tames 45'
  • Michael Brewster 60'
  • Josh Wilson 67' (Pen)
3 - 1 Full time
Witton Albion
  • Thomas Owens 8'
Att. 260
Atherton Collieries
  • Jordan Cover 64'
1 - 5 Full time
Morpeth Town
  • Liam Noble 7'
  • Carl Finnigan 14'
  • Joseph Walton 54'
  • Joseph Walton 69'
  • Jack Foalle 90'
Att. 291
Bamber Bridge
  • Matthew Dudley 3'
  • Matthew Dudley 51'
2 - 1 Full time
Grantham Town
  • Marshall Willock 60'
Att. 901
Basford United
  • Kane Richards 60'
1 - 1 Full time
FC United of Manchester
  • Paul Ennis 17'
Att. 537
Buxton
  • Warren Clarke 4'
  • Matthias Curley 46'
  • Diego De Girolamo 52'
3 - 3 Full time
Gainsborough Trinity
  • Adebowale Adebayo-Smith 10'
  • Gregory Smith 14' (Pen)
  • Gregory Smith 28'
Att. 585
Hyde United
0 - 1 Full time
Scarborough Athletic
  • Kieran Glynn 55'
Att. 304
Mickleover Sports
  • Webb Patrick 31'
1 - 3 Full time
Whitby Town
  • Callum Patton 35'
  • Paul Blackett 52'
  • Callum Patton 83'
Att. 367
Radcliffe
0 - 3 Full time
Lancaster City
  • Charlie Bailey 9'
  • Bradley Carsley 38'
  • David Norris 57'
Att. 2017
South Shields
  • Jason Gilchrist 72'
1 - 4 Full time
Nantwich Town
  • Casper Hughes 37'
  • Sean Cooke 80'
  • Ricardo Fuller 90'
  • Luke Walsh 90'
Att. 518
Stafford Rangers
  • Alex Fojticek 33' (OG)
1 - 1 Full time
Stalybridge Celtic
  • Craig Hobson 58'

South East Division

Att. 346
Cleethorpes Town
  • Scott Vernon 18'
  • Scott Vernon 69'
2 - 0 Full time
Kidsgrove Athletic
Att. 358
Leek Town
  • Charlie Walford 38'
  • Robert Stevenson 68'
2 - 0 Full time
Lincoln United
Att. 54
Market Drayton Town
0 - 1 Full time
Stocksbridge Park Steels
  • Scott Ruthven 54'
Att. 345
Sheffield FC
  • Marc Newsham 63'
1 - 0 Full time
Glossop North End
Att. 144
Spalding United
1 - 3 Full time
Belper Town
  • James Carvell 8'
  • Philip Watt 11'
  • Samuel Wright 29' (OG)
  • Philip Watt 81'
Att. 246
Sutton Coldfield Town
  • Isai Marselia 13'
  • James Beresford 27'
  • Reece Gibson 47'
3 - 1 Full time
Ilkeston Town
  • Joseph Maguire 45'
Att. 234
Wisbech Town
0 - 1 Full time
Carlton Town
  • Martin Ball 68'
Att. 360
Worksop Town
  • Lynton Karkach 11'
  • Steven McDonnell 20'
  • Steven McDonnell 87'
3 - 1 Full time
Chasetown
  • George Cater 19'

North West Division

Att. 182
Colne
0 - 0 Full time
Marske United
Att. 215
Droylsden
0 - 7 Full time
Marine
  • Neil Kengni 6'
  • Neil Kengni 7'
  • Jordan Lussey 24'
  • George Hassall 29'
  • Jordan Lussey 47'
  • Mark Howarth 57'
  • Mark Howarth 80'
Att. 302
Dunston FC
  • Craig Scott 72'
1 - 1 Full time
Mossley
  • Ben Halfacre 13'
Att. 207
Kendal Town
0 - 1 Full time
City of Liverpool FC
  • Jack Hazlehurst 67'
Att. 218
Pontefract Collieries
0 - 1 Full time
Brighouse Town
  • Eddie Church 63'
Att. 395
Ramsbottom United
  • Nic Evangelinos 40'
  • Reuben Jerome 68'
  • Ben Richardson 75'
3 - 0 Full time
Tadcaster Albion
Att. 320
Runcorn Linnets
  • Liam Caddick 57'
  • Ben Wharton 70'
2 - 1 Full time
Pickering Town
  • Daniel Earl 3'
Att. 262
Trafford
0 - 2 Full time
Widnes
  • James Steele 55'
  • Jamie Rainford 81'
Att. 372
Workington AFC
  • Scott Allison 41'
  • David Symington 50'
2 - 0 Full time
Ossett United

Wednesday 5 February 2020

South East Division

Att. 106
Carlton Town
  • Aaron Opoku 63'
  • Oliver Clark 72'
2 - 3 Full time
Loughborough Dynamo
  • Curtis Burrows 45'
  • Alex Steadman 48'
  • Karl Demidh 90'

Tuesday 4 February 2020

Premier Division

Att. 297
Matlock Town
  • Nathan Valentine 7'
  • Pitou Crouz 43'
  • James Tague 87'
  • Brian Wilson 90'
4 - 0 Full time
Radcliffe
Att. 1704
Morpeth Town
  • Carl Finnigan 79'
1 - 1 Full time
South Shields
  • Jason Gilchrist 55'
Att. 403
Stafford Rangers
0 - 0 Full time
Buxton
Att. 245
Stalybridge Celtic
  • Adam O'Reilly 33'
1 - 2 Full time
Gainsborough Trinity
  • Gregory Smith 49'
  • Adebowale Adebayo-Smith 52'

South East Division

Att. 110
Frickley Athletic
  • Zephaniah Thomas 81'
1 - 1 Full time
Cleethorpes Town
  • Scott Vernon 8'
Att. 121
Kidsgrove Athletic
  • Kingsley Adu Gyamfi 40'
  • Lee Williamson 71'
  • Lee Williamson 86' (Pen)
  • Oliver Jepson 88'
4 - 0 Full time
Chasetown
Att. 139
Sutton Coldfield Town
  • Ryan Moore 38'
  • Isai Marselia 52'
2 - 0 Full time
Worksop Town

North West Division

Att. 191
City of Liverpool FC
  • Hakan Burton 71' (OG)
1 - 0 Full time
Colne
Att. 276
Marine
  • George Hassall 4'
  • Niall Cummins 13'
  • Jordan Lussey 18' (Pen)
  • Neil Kengni 57'
  • Monimon De Louis-Florian Yonsian 78'
5 - 2 Full time
Widnes
  • Michael Burke 20'
  • Kingsley Williams 60'
Att. 224
Marske United
0 - 0 Full time
Clitheroe
Att. 122
Pontefract Collieries
  • Joe Lumsden 55'
  • Connor Smythe 61'
  • Connor Smythe 75'
3 - 0 Full time
Prescot Cables
Att. 223
Tadcaster Albion
  • Donald Chimalilo 59'
  • Donald Chimalilo 90'
2 - 3 Full time
Dunston FC
  • Scott Heslop 34'
  • Callum Elliott 84'
  • Liam Marrs 90'

Nottinghamshire Senior Cup 19-20 - Fourth Round

Att. 401
Basford United
  • Matthew Thornhill 53'
1 - 2 Full time
Nottingham Forest U23s
  • Will Swan 14'
  • VIRGIL GOMIS 36'

Staffordshire Senior Cup 19-20 - Quarter Final

Att. 48
Newcastle Town
  • Matthew Ward 17'
  • Michael Conlon 44'
  • Michael Conlon 58'
3 - 0 Full time
Walsall Wood

The West Riding County Cup 19-20 - Third Round

Att. 139
Thackley
  • Ibrahimi Albert 61'
  • Tyler Walker 89' (OG)
2 - 1 Full time
Ossett United
  • Brodie Litchfield 28'

Cheshire Senior Cup 19-20 - Quarter Final

Att. 203
Nantwich Town
  • Callum Saunders 22'
  • Joseph Malkin 60'
  • Joseph Malkin 80'
3 - 0 Full time
Northwich Victoria
Att. 201
Warrington Town
  • David Raven 45'
1 - 0 Full time
1874 Northwich

Manchester Premier Cup 19-20 - Semi Final

Att. 484
FC United of Manchester
  • Finlay Sinclair-Smith 32'
  • Paul Ennis 37'
2 - 1 Full time
Irlam
  • Jordan Southworth 48'
Att. 216
Trafford
  • Max Hazeldine 2'
  • Max Hazeldine 8'
  • Max Hazeldine 40'
3 - 2 Full time
Droylsden
  • Domaine Rouse 4'
  • Domaine Rouse 58'

Saturday 1 February 2020

Premier Division

Att. 1747
FC United of Manchester
  • Morgan Homson-Smith 42'
  • Tunde Owolabi 55'
  • Finlay Sinclair-Smith 79'
3 - 3 Full time
Mickleover Sports
  • Webb Patrick 37'
  • Stuart Beavon 50'
  • Webb Patrick 71'
Att. 521
Gainsborough Trinity
  • Alex Wiles 78'
1 - 0 Full time
Basford United
Att. 202
Grantham Town
  • Curtis Morrison 29'
1 - 3 Full time
Buxton
  • Diego De Girolamo 77' (Pen)
  • Diego De Girolamo 89'
  • Rumenio Barai 90'
Att. 264
Lancaster City
  • Charlie Bailey 31'
  • Charlie Bailey 44'
2 - 1 Full time
Warrington Town
  • Jack Mackreth 10'
Att. 543
Matlock Town
  • Pitou Crouz 52'
1 - 1 Full time
Hyde United
  • Thomas Pratt 9'
Att. 510
Morpeth Town
  • Carl Finnigan 7'
  • Liam Henderson 50'
  • Jack Foalle 90'
3 - 1 Full time
Radcliffe
  • Matt Hughes 73'
Att. 455
Nantwich Town
  • David Webb 39'
  • Joel Stair 42'
  • David Webb 89'
3 - 2 Full time
Bamber Bridge
  • Daniel Wisdom 49'
  • Richard Allen 85'
Att. 900
Scarborough Athletic
  • Michael Coulson 18' (Pen)
  • Michael Coulson 65'
  • Ryan Watson 90'
3 - 1 Full time
Ashton United
  • Josh Wilson 12' (Pen)
Att. 471
Stalybridge Celtic
  • Darius Osei 22' (Pen)
  • Darius Osei 83'
2 - 2 Full time
South Shields
  • Wouter Verstraaten 12'
  • Robert Briggs 61' (Pen)
Att. 330
Whitby Town
  • Adam Gell 5'
  • Dale Hopson 41' (Pen)
  • Callum Patton 48'
3 - 1 Full time
Atherton Collieries
  • Dylan Glass 83'
Att. 338
Witton Albion
  • William Smart 15'
  • William Smart 54'
2 - 2 Full time
Stafford Rangers
  • Berti Diau 38'
  • Jonathon Moran 67'

South East Division

Att. 161
Chasetown
  • Daniel Cocks 68' (Pen)
1 - 1 Full time
Wisbech Town
  • Tiago Nassanculo 58'
Att. 325
Cleethorpes Town
  • Caine Winfarrah 67'
1 - 2 Full time
Stamford
  • Sean Wright 17'
  • Tendai Chitiza 88'
Att. 232
Frickley Athletic
0 - 1 Full time
Leek Town
  • Matthew Bell 65'
Att. 470
Ilkeston Town
0 - 1 Full time
Glossop North End
  • Henry Limpishi 81'
Att. 169
Kidsgrove Athletic
  • Ruben Wiggins-Thomas 5'
  • Thomas France 10'
  • Lee Williamson 90'
3 - 1 Full time
Spalding United
  • Jamie Jackson 64'
Att. 124
Lincoln United
  • Ryan Flitton 36'
1 - 1 Full time
Market Drayton Town
  • Conor Hughes 65'
Att. 90
Loughborough Dynamo
  • Karl Demidh 90'
1 - 0 Full time
Newcastle Town
Att. 129
Stocksbridge Park Steels
  • Lewis Whitham 8'
  • Luke Mangham 39'
2 - 1 Full time
Sutton Coldfield Town
  • Reece Gibson 90'
Att. 404
Worksop Town
0 - 4 Full time
Sheffield FC
  • Marc Newsham 31'
  • Mitchell Dunne 72'
  • Louis Thwaites 81'
  • Danny Deakin 83'

North West Division

Att. 154
Brighouse Town
0 - 2 Full time
Widnes
  • James Murray 7'
  • Jamie Rainford 90' (Pen)
Att. 388
Clitheroe
  • Mitchell George 13'
1 - 2 Full time
Pontefract Collieries
  • James Baxendale 16'
  • Jameel Ible 52'
Att. 187
Colne
  • Matthew Turnbull 9' (OG)
  • William Hasler-Cregg 88'
2 - 0 Full time
Pickering Town
Att. 235
Droylsden
0 - 3 Full time
Ramsbottom United
  • Joshua Hmami 36'
  • Reuben Jerome 49'
  • Iyrwah Gooden 72'
Att. 308
Mossley
  • Jesurun Uchegbulam 76'
1 - 0 Full time
Marske United
Att. 382
Ossett United
0 - 1 Full time
Marine
  • Mark Howarth 76'
Att. 388
Prescot Cables
0 - 2 Full time
Workington AFC
  • Conor Tinnion 26'
  • Bradley Hubbold 90'
Att. 236
Tadcaster Albion
0 - 0 Full time
City of Liverpool FC
Att. 357
Trafford
  • Joel Amado 56'
  • Lewis Salmon 83'
2 - 1 Full time
Runcorn Linnets
  • Craig Lindfield 59'

Latest news

Basford sign Marshall for undisclosed fee
Basford United Basford sign Marshall for undisclosed fee

Basford United have signed striker Marcus Marshall from rivals Matlock Town for an undisclosed fee.

FA statement on 2019/20 season
General FA statement on 2019/20 season

Confirmation of the end of the 2019/20 season.

Owolobi reveals success to scoring ability
FC United of Manchester Owolobi reveals success to scoring ability

The Northern Premier League’s leading goal scorer, Tunde Owolabi, has revealed the secrets behind his goalscoring prowess.

The BetVictor Northern Premier newsletter

Keep up-to-date with our exclusive email newsletters.

Subscribe